Dolgozunk még új oldalunkon, egyes menüpontok hiányosak lehetnek.

Ismerd meg az Ecommerce Hungary-t!
Ecommerce Hungary

Tagságunk

Az egyesület tagjai olyan vállalkozások, intézmények, szervezetek és magánszemélyek, akik számára valamilyen okból fontos az elektronikus kereskedelem fejlődése. Tagságunk nem csak kereskedőkből áll, hiszen az Ecommerce Hungary mindazoké, akiknek tevékenysége az e-kereskedelemhez kapcsolódik. Sorainkban megtalálhatók bankok, logisztikai cégek, webfejlesztők, marketing- és médiavállalatok, technológiai szolgáltatók, egyetemek, kutatócégek és számtalan egyéb speciális vállalkozás. Méret szempontjából is széles a skála a világszerte ismert globális cégektől az egyszemélyes vállalkozásokig. A tagságban közös, hogy mindannyiunk fő értékei közé tartozik a nyitottság, a kreativitás, és az együttműködési készség, hiszen közös célunk a szakma fejlődése, fejlesztése.

Az egyesület tevékenysége

Az Ecommerce Hungary olyan szakmai tevékenységeket folytat, amelyek elsősorban a hazai e-kereskedelmi piac fejlődését, jogszerű működését és a működési feltételek javulását szolgálják. Legfőbb tevékenységeink:

– Szakmai programok, workshopok, konferenciák szervezése
– Szakmai partnerség más hazai hasonló tematikájú rendezvényekkel
– Oktatási programokban való részvétel
– Kormányzati kapcsolattartás, szakmai lobbi tevékenység
– Nemzetközi társszervezetekkel történő kapcsolattartás és szakmai együttműködés

Ecommerce Hungary
Ecommerce Hungary szervezeti felépítés

Szervezeti felépítésünk

Egyesületünknek nincsenek tulajdonosai, csak tagsága, munkáját a háromévente megválasztott öttagú elnökség irányítja.

Taggyűlés: az egyesület legfőbb szerve, amely az egyesület tagjaiból áll
Elnökség: az egyesület operatív működéséért és közvetlen irányításáért felelő szervezeti egység, tagjait a taggyűlés választja meg
Elnök: az egyesület legfőbb tisztségviselője és operatív irányítója
Alelnökök: együttesen az egyesület elnökével azonos jogokkal rendelkező tisztségviselők
Egyesületi titkár: az egyesület operatív ügyeit intéző munkavállaló, munkáltatója az elnökség, munkáját munkaszerződés alapján végzi a munkáját
Ellenőrző bizottság: az egyesület gazdasági, pénzügyi tevékenységének ellenőrzését végző szervezeti egység

Közhasznú egyesületként tevékenységünk nyilvános, az éves beszámolóinkat és költségvetésünket bárki megtekintheti, illetve az egyesület testületeinek összejövetelein bárki részt vehet, akkor is, ha az egyesületnek nem tagja. (Szavazati joggal azonban csak az Egyesület rendes tagja bír.)

Az egyesület működése

Az Ecommerce Hungary a közgyűlés által elfogadott Alapszabályban meghatározott elvek szerint, és az ott megfogalmazott célok érdekében társadalmi szervezetként működik. A mindenkor hatályos alapszabály a korábbi verziókkal együtt itt tekinthető meg. Tagságunk és szakma számára létrehoztuk Etikai Kódexünket, amelyt mind mi magunk, mind tagságunk magára nézve kötelező érvényűnek tekint.

Ecommerce Hungary
E-kereskedelmi hírek
Kövesd nyomon oldalunkat és értesülj elsőként a magyarországi e-kereskedelmi eseményekről!
Betöltés...
Lépj velünk kapcsolatba
Lépj velünk kapcsolatba!
Kérdésed van? Támogatni szeretnéd törekvéseinket? Hidasi Szabina egyesületi titkárunk örömmel áll rendelkezésedre!
Hétfő 08:00 - 14:00
Kedd 08:00 - 14:00
Szerda 08:00 - 14:00
Csütörtök 08:00 - 14:00
Péntek 08:00 - 14:00
Nyelv
Betöltés...
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Menü
Menüpontok